Janusz Konefał

Janusz Konefał jest muzykiem pochodzącym z Wrocławia, gitarzysta, kompozytor i aranżer. Od wielu lat działa w różnych formacjach muzycznych odnosząc sukcesy w Polsce i za granicą.

www.jazz.art.pl/konefal
Wojciech Młynarski

Kompozytor i wykonawca piosenki autorskiej, satyryk, artysta kabaretowy, autor tekstów piosenek i librett, tłumacz. Debiutował na początku lat 60. w kabarecie studenckim Hybrydy. Od 1963 stale uczestniczył w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Od połowy lat 60. współpracował m.in. z kabaretem Dudek. W latach 60. pracował w telewizyjnej redakcji rozrywki. Na scenie teatru Ateneum zrealizował programy autorskie poświęcone wybitnym wykonawcom i twórcom piosenki artystycznej.

pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Młynarski
Lucjan Wesołowski

"Lucyan" zajmuje się muzyką od piętnastego roku życia. Komponuje piosenki i muzykę instrumentalna, zwłaszcza medytacyjna, relaksacyjna i w stylu World Music. Prowadzi zespół Orientacja na Orient (w Polsce) i The Lucyan Group (we Wloszech, gdzie mieszka na stale). Jest też członkiem zespołu Shakti Vilas, który wykonuje indyjskie pieśni duchowe bhajan.

www.lucyan.vola.li
Marek Napiórkowski

Jeden z najbardziej wszechstronnych gitarzystów polskich. Nagrał ponad 70 płyt z różnymi wykonawcami. Prowadzi własny kwartet oraz jest współliderem zespołu Funky Groove. Poza działalnością koncertową Marek Napiórkowski prowadzi klasę gitary na najważniejszych warsztatach jazzowych w Polsce.

fusion.pl/mareknapiorkowski
więcej