Marysia Sadowska

Jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnego zespołu w jednej osobie. Jej zainteresowania muzyczne są bardzo wszechstronne i obejmują obszar od jazzu poprzez ambitny, inteligentny pop ,aż po nowoczesna muzykę klubową. Maria jest także reżyserem i autorką teledysków, wielu znanych wykonawców m.in. Renaty Przemyk, Edyty Gepert, Marcina Rozynka, Krzysztofa Kiliańskiego czy Michała Bajora

www.marysiasadowska.com
www.mariasadowska.com
Brathanki

Zespół założony w 1998 roku. Wykonują muzykę będącą połączeniem folku, popu i rocka. Wielokrotnie nagradzania w prestiżowych konkurstach takich jak: Fryderyki czy Superjedynki. Kilkukrotnie uzyskali ze sprzedaży swoich płyt status Platynowych płyt. Największe przeboje to: "Czerwone korale", "Gdzie ten, który powie mi" oraz "W kinie, w Lublinie - kochaj mnie".

brathanki.interia.pl
Filip Wojciechowski

Pianista, laureat wielu prestiżowych nagród w swoim dorobku artystycznym, posiada liczne nagrania dokonane dla Polskiego Radia i Telewizji oraz wielu międzynarodowych wytwórni płytowych. Filip Wojciechowski jest również uznanym pianistą jazzowym występując w swoim trio jazzowym, które zdobywało nagrody w kraju i zagranicą.

www.filipwojciechowski.art.pl
Krzysztof Popek

Czołowy polski flecista jazzowy. Gra na flecie sopranowym i altowym, a oprócz tego jest kompozytorem i aranżerem. Kilkukrotny laureat prestiżowych nagród. Znany jest również jako niezwykle inspirujący lider wielu formacji, takich jak Pick-up, D-box, Priest and Big Cork oraz najbardziej znaczącej - Young Power, która zyskała sobie ogromny rozgłos i opularność.

www.krzysztofpopek.com
więcej