Marysia Sadowska

Jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnego zespołu w jednej osobie. Jej zainteresowania muzyczne są bardzo wszechstronne i obejmują obszar od jazzu poprzez ambitny, inteligentny pop ,aż po nowoczesna muzykę klubową. Maria jest także reżyserem i autorką teledysków, wielu znanych wykonawców m.in. Renaty Przemyk, Edyty Gepert, Marcina Rozynka, Krzysztofa Kiliańskiego czy Michała Bajora

www.marysiasadowska.com
www.mariasadowska.com
Małgorzata Walewska

Śpiewaczka, wybitna polska mezzosopranistk. W 1991 rozpoczęła współpracę z Teatrem Wielkim w Warszawie nastepnie w latach 1996 - 1998 występowała na deskach Wiedeńskiej Staatsoper, gdzie śpiewała u boku takich artystów jak: Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Simon Estes, Luis Lima, Bernhard Weikl, Thomas Hampson, Edita Gruberova. Ma na koncie występy w wielu teatrach operowych Europy i Stanów Zjednoczonych, oraz udziały w licznych festiwalach.


www.walewska.net
Bajm

Zespół rockowo-popowy zalożony w roku 1978. Zadebiutowali za festiwalu "Opole '78" utworem "Piechotą do lata" Bajm zdobył drugie miejsce w kategorii debiutów i podbił serca publiczności. Pierwszy album grupy, zatytułowany "Bajm" (1983) odniósł ogromny sukces na którym można było znaleść kilka megahitów. Jej wokalista Beata Kozidrak w 1998 r. wydała solowy album "Beata" która również odniosła duży sukces. Grupa Bajm niejednokrotnie zdobywała prestiżowe nagrody jak: dwa Fryderyki, trzy Superjedynki, w tym dla najlepszej wokalistki w 2001 roku, Superjedynki w latach 2002 i 2003.

www.beataibajm.pl
Big Day

Olsztyński zespół rokowy, który zadebiutował w 1992. Muzykę i teksty zespołu można określić mianem przebojowego rocka nawiązującego do tradycji lat 60-tych, oraz gitarowej muzyki angielskiej z początku lat 90-tych. Jednak z czasem BIG DAY pokazał, że posiada własny, rozpoznawalny od pierwszych taktów styl - po prostu styl zespołu BIG DAY. Do dnia dzisiejszego sprzedali kilkaset tysięcy swoich płyt, zagrali ponad pół tysiąca koncertów na żywo zarówno w kraju jak i za granicą.

www.bigday.pl
więcej