Urszula Dudziak

Wokalistka jazzowa i kompozytorka. Jazzem zainteresowała się w czasach lcealnych. Śpiewała jazzowe standardy z amatorskimi zespołami z Zielonej Góry. W 1958 została solistką zespołu Krzysztofa Komedy. Uczestniczyła w najbardziej prestiżowych festiwalach jazzowych w Europie i USA, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy, obu Ameryk Azji.

www.krab.pl/info/dudziak.html
Apostolis Anthimos

Gitarzysta rockowy i jazzowy, kompozytor nazywany zdrobniale przez fanów i przyjaciół "Lakis". Debiutował w 1970 jako gitarzysta w "Silesian Blues Band" jak również z zespołem Czesława Niemena gdzie nagrał 4 płyty, które na trwałe wpisały się w historię polskiego rocka.

www.apostolis.net
Lucjan Wesołowski

"Lucyan" zajmuje się muzyką od piętnastego roku życia. Komponuje piosenki i muzykę instrumentalna, zwłaszcza medytacyjna, relaksacyjna i w stylu World Music. Prowadzi zespół Orientacja na Orient (w Polsce) i The Lucyan Group (we Wloszech, gdzie mieszka na stale). Jest też członkiem zespołu Shakti Vilas, który wykonuje indyjskie pieśni duchowe bhajan.

www.lucyan.vola.li
Edyta Bartosiewicz

Piosenkarka rockowa, kompozytorka oraz autorka tekstów. Zadebiutowała w 1990 w zespole oraz jako solistka. Wielokrotnie zdobywała prestiżowe nagrody takie jak: "Fryderyk", "Bursztynowy Słowik", "Play-Box". Najpopularniejsze utowy to: Jenny, Sen, Zegar, Szał.

www.edytabartosiewicz.pl
więcej