Jerzy Więckowski

Od 35 lat muzyk jazzowy-perkusista, manager muzyczny. Był liderem kilku zespołów dixielandowych: Vistula River Brass Band, której przez 10 lat szefował, Blus Fellows, którego to od 20. lat jest managerem. Jest uznanym współpracownikiem Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego a także animatorem ruchu jazzowego - w tym warsztatów jazzowych w Chodzieży i Gnieźnie.

www.stoart.org.pl/artist/wieckowski/jerzy_wieckowski.htm
BIG CYC

Zespół rokowy, który powstał w marcu 1988.Piosenki jakie śpiewają mają charakter publicystyczno-kabaretowy, kilkakrotnie stały się obiektem medialnych sensacji. Uczesticzył we wszystkich znaczących festiwalach rockowych. Koncertowali również za granicami naszego kraju. Liderem zespołu jest Krzysztof Skiba, który wydał również solową płytę w 1998 r.

www.bigcyc.pl
Justyna Steczkowska

Obdarzona rzadko spotykaną, ponad czterooktawową skalą głosu polska wokalistka popowa, a także skrzypaczka i aktorka. Zadebiutowała, wygrywając program telewizyjny Szansa na sukces, gdzie wykonała utwór Boskie Buenos z repertuaru grupy Maanam. W roku 1994 zdobyła Grand Prix Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wyróżniona kilkukrotnie nagrodami "Fryderyk" oraz "Wiktor". Za wydane płyty uzyskała status "Platynowej płyty".

www.justynasteczkowska.pl
Michał Urbaniak

Jeden z najbardziej znanych polskich muzyków jazzowych. Multiinstrumentalista - saksofonista i skrzypek jazzowy, a także kompozytor i aranżer, lider zaspołów jazzowych, także producent płytowy. Jego płyty ukazały się w kraju i za granicą w nakładzie przekraczającym półtora miliona egzemplarzy.

www.urbaniak.com
więcej