Leszek Możdżer

Pianista jazzowy. Muzyką jazzową zainteresował się w klasie maturalnej. W 1993 roku otrzymał wyróżnienie indywidualne na Jazz Juniors. Rok później zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Zwyciężał dziesięciokrotnie we wszystkich kolejnych ankietach czytelników "Jazz Forum" w kategorii fortepian, dwa razy został uznany Muzykiem Roku (1995-96), otrzymał za to również nagrodę Fryderyka (1998). Laureat Paszportu Polityki w roku 2004.

www.mozdzer.com
Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Zadebiutowała w zespole Talking Pictures następnie towarzyszyła w nagraniach Human i Piersi oraz wokalistce Ewie Bem. w 1994 utworzyła zespół Evergreen, który pomógł jej w nagraniu pierwszego solowego albumu "Gemini". Wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami rynku muzycznego jak: "Fryderyk 94 i 95'","Superjedynki 2001 i 2005", MTV European Music Award 2001" i wielu innych.

www.kasiakowalska.pl
Grzegorz Nagórski

Puzonista jazzowy, kompozytor, aranżer i pedagog. Jest laureatem wyróżnienia w Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach w 1983, Złotej Tarki 1984. Najlepszy Polski Puzonista w ankiecie "Jazz Forum" w latach 1996-2003.

www.puzon.pl/nagorski.html
Andrzej Chochół

Gitarzysta, muzyk, kompozytor i aranżer muzyki jazzowej, pop, blues, i pokrewnych stylów,
Na estradzie muzycznej od wczesnych lat 80 tych. Laureat festivali (m.in. Grand Prix Jazz Nad Odrą ’86) oraz ankiety Jazz Top w kategorii gitarzystów.
Styl: jazz (smooth jazz, mainstream, free, harmolodic), funk, pop, blues, r&b, i inne. Po prostu - muzyka... Koncertuje w Polsce i za granicą w różnych formacjach oraz solo, często zapraszany jest przez znanych muzykow i zespoły. Oferuje również współpracę jako kompozytor i muzyk sesyjny.www.gitaraandrzeja.com
więcej