Lucjan Wesołowski

"Lucyan" zajmuje się muzyką od piętnastego roku życia. Komponuje piosenki i muzykę instrumentalna, zwłaszcza medytacyjna, relaksacyjna i w stylu World Music. Prowadzi zespół Orientacja na Orient (w Polsce) i The Lucyan Group (we Wloszech, gdzie mieszka na stale). Jest też członkiem zespołu Shakti Vilas, który wykonuje indyjskie pieśni duchowe bhajan.

www.lucyan.vola.li
Golec uOrkiestra

Folkowo-popowy zespół wokalno-instrumentalny z Milówki. Powstał w maju 1998 z inicjatywy braci Łukasza i Pawła Golców, absolwentów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Są pionierami na „krajowym podwórku” jeżeli chodzi o mieszanie dźwięków góralskiego folkloru z muzyką popową, rockową i jazzową. Na swoim koncie mają już 7 nagranych płyt i setki zagranych koncertów. Zdobyli mnóstwo nagród na różnego rodzaju festiwalach.

www.golec.pl
Wiesław Prządka

Absolwent Akadmii Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie akordeonu profesora Henryka Krzemińskiego. Jeden z najwybitniejszych polskich akordeonistów i bandoneonistów. Laureat I nagrody Międzynarodowego Konkursu Zespołów Kameralnych w Paryżu.Twórca i kierownik artystyczny wielu zespołów i projektów muzycznych m.in.: MUSETTE QUARTET, NEW MUSETTE QUARTET, GIPSY SWING.

www.wieslawprzadka.art.pl
Grażyna Auguścik

Jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnego zespołu. Przez amerykańskich krytyków zgodnie uznana jest za jedną z najciekawszych postaci na światowej scenie jazzowej. Stworzyła własny styl interpretacji wzbudzając uznanie u słuchaczy i krytyków. Uczyniła bezpośredniość i spontaniczność głównym walorem przekazu.

www.grazynaauguscik.com
więcej