JanuszYANINA Iwański

Gitarzysta, kontrabasista, kompozytor, aranżer, także autor tekstów piosenek i poeta. Od października 2003 na zaproszenie Marka Jackowskiego zostaje gitarzystą zespołu MAANAM.

www.yanina.art.pl
Lech Janerka

Muzyk rockowy, kompozytor, basista, autor tekstów. W 1979 roku założył zespół Klaus Mitffoch, w 1986 r. wydał swoją pierwszą solową płytę. Wyróżniony nagrodą Superjedynka, w kategorii "płyta alternatywna". Fryderyk w kategorii "piosenka roku" oraz w 2004 roku dostał Fryderyka w kategori "reedycja roku". Lech Janerka jest także autorem muzyki do filmów.

www.lechjanerka.art.pl
Włodek Pawlik

Ma w swoim dorobku 15 autorskich płyt, a jego album „Stabat Mater” uzyskał tytuł „Płyty Roku” (Jazzi Magazine). Jest lausreatem międzynarodowych konkursów jazzowych i kilkukrotnym zdobywcą tytułu „Muzyk Roku” (Jazzi Magazine). Najnowszy album "Anhelli" nagrany został wspólnie z Pawłem Pańtą i Cezarym Konradem.

wlodekpawlik.com
Big Day

Olsztyński zespół rokowy, który zadebiutował w 1992. Muzykę i teksty zespołu można określić mianem przebojowego rocka nawiązującego do tradycji lat 60-tych, oraz gitarowej muzyki angielskiej z początku lat 90-tych. Jednak z czasem BIG DAY pokazał, że posiada własny, rozpoznawalny od pierwszych taktów styl - po prostu styl zespołu BIG DAY. Do dnia dzisiejszego sprzedali kilkaset tysięcy swoich płyt, zagrali ponad pół tysiąca koncertów na żywo zarówno w kraju jak i za granicą.

www.bigday.pl
więcej