Urszula Dudziak

Wokalistka jazzowa i kompozytorka. Jazzem zainteresowała się w czasach lcealnych. Śpiewała jazzowe standardy z amatorskimi zespołami z Zielonej Góry. W 1958 została solistką zespołu Krzysztofa Komedy. Uczestniczyła w najbardziej prestiżowych festiwalach jazzowych w Europie i USA, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy, obu Ameryk Azji.

www.krab.pl/info/dudziak.html
Andrzej Chochół

Gitarzysta, muzyk, kompozytor i aranżer muzyki jazzowej, pop, blues, i pokrewnych stylów,
Na estradzie muzycznej od wczesnych lat 80 tych. Laureat festivali (m.in. Grand Prix Jazz Nad Odrą ’86) oraz ankiety Jazz Top w kategorii gitarzystów.
Styl: jazz (smooth jazz, mainstream, free, harmolodic), funk, pop, blues, r&b, i inne. Po prostu - muzyka... Koncertuje w Polsce i za granicą w różnych formacjach oraz solo, często zapraszany jest przez znanych muzykow i zespoły. Oferuje również współpracę jako kompozytor i muzyk sesyjny.www.gitaraandrzeja.com
Marysia Sadowska

Jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnego zespołu w jednej osobie. Jej zainteresowania muzyczne są bardzo wszechstronne i obejmują obszar od jazzu poprzez ambitny, inteligentny pop ,aż po nowoczesna muzykę klubową. Maria jest także reżyserem i autorką teledysków, wielu znanych wykonawców m.in. Renaty Przemyk, Edyty Gepert, Marcina Rozynka, Krzysztofa Kiliańskiego czy Michała Bajora

www.marysiasadowska.com
www.mariasadowska.com
Apostolis Anthimos

Gitarzysta rockowy i jazzowy, kompozytor nazywany zdrobniale przez fanów i przyjaciół "Lakis". Debiutował w 1970 jako gitarzysta w "Silesian Blues Band" jak również z zespołem Czesława Niemena gdzie nagrał 4 płyty, które na trwałe wpisały się w historię polskiego rocka.

www.apostolis.net
więcej