Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Zadebiutowała w zespole Talking Pictures następnie towarzyszyła w nagraniach Human i Piersi oraz wokalistce Ewie Bem. w 1994 utworzyła zespół Evergreen, który pomógł jej w nagraniu pierwszego solowego albumu "Gemini". Wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami rynku muzycznego jak: "Fryderyk 94 i 95'","Superjedynki 2001 i 2005", MTV European Music Award 2001" i wielu innych.

www.kasiakowalska.pl
Grzegorz Nagórski

Puzonista jazzowy, kompozytor, aranżer i pedagog. Jest laureatem wyróżnienia w Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach w 1983, Złotej Tarki 1984. Najlepszy Polski Puzonista w ankiecie "Jazz Forum" w latach 1996-2003.

www.puzon.pl/nagorski.html
HEY

Zespół powstał w czerwcu 1992 roku. Trzy miesiące później został laureatem II nagrody punk-rockowego festiwalu w Jarocinie. 1993 r. kilka miesięcy po premierze debiutanckiego albumu otrzymali tytuł Złotej Płyty, która rozeszła się w ponad 200-tys. nakładzie, co stanowi jeden z lepszych wyników w historii polskiego rocka i muzyki w ogóle.. Największą popularność odnieśli w latach 93-95 r. Hey jest laureatem siedmiu Fryderyków, a jej wokalista Kasia Nosowska dodatkowo sześciu, za twórczość solową.

www.hey.art.pl
Edyta Bartosiewicz

Piosenkarka rockowa, kompozytorka oraz autorka tekstów. Zadebiutowała w 1990 w zespole oraz jako solistka. Wielokrotnie zdobywała prestiżowe nagrody takie jak: "Fryderyk", "Bursztynowy Słowik", "Play-Box". Najpopularniejsze utowy to: Jenny, Sen, Zegar, Szał.

www.edytabartosiewicz.pl
więcej