REVOLUCJA

Zespół REVOLUCJA został założony w 2001 roku przez Jacka Dewódzkiego - wieloletniego wokalistę grupy Dżem. Jest to projekt muzyczny zrzeszający najlepsztch krakowskich muzyków młodego pokolenia. Kompozycje zespołu charakteryzują się ambitnym nowoczesnym brzemieniem i rozbudowanymi partiami wokalnymi.

www.revolucja.com
Marlena Drozdowska

Piosenkarka muzyki POP, której liczne przeboje gościły na listach w Polsce i za granicą. Debiutowała na Festiwalu w Opolu kultową dziś piosenką "Radość o poranku". Znana również z - Mydełka Fa i przebojów "Lata z radiem" takich jak "Bajadera plaża" czy "Blaszany księżyc". Przez wiele lat śpiewała w Europie Zachodniej i USA. Nagrała dziewięć płyt solowych, osiem we współpracy z innymi wykonawcami i zaśpiewała setki koncertów.

www.marlenadrozdowska.pl
Varius Manx

Zespół powstał w 1990 przez lidera Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. Wraz z dołączeniem do zespołu Anity Lipnickiej w 1994 grupa znalazła się na szczytach list przebojów. Kilkukrotnie ich albumy przekraczały granicę 500 000 sprzedanych płyt. Varius Manx został również wyróżniony brylantową płytą za największą liczbę złotych i platynowych płyt.

www.variusmanx.pl
Marek Biliński

Jest jednym z najbardziej znanych polskich kompozytorów i
multi-instrumentalistów, wykorzystujących nowoczesne, elektroniczne instrumenty klawiszowe. Popularność na rodzimym rynku muzycznym zdobył bestsellerowym albumem "Ogród Króla Świtu" oraz wideoklipem "Ucieczka z Tropiku".

bilinski.pl
więcej