Ewa Bem

Piosenkarka i wokalistka jazzowa. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji. Występowała z największymi gwiazdami polskiej muzyki jazzowej, a przy tym zawsze chętnie słuchała i pomagała młodym wykonawcom. Karierę artystyczną rozpoczęła w 1969r. w Grupie Bluesowej Stodoła. Jako solistka zadebiutowała w 1970r. Określana mianem "Pierwszej damy polskiego jazzu"

www.ewabem.pl
Anna Serafińska - SERAVKA

Wokalistka jazzowa, laureatka konkursu wokalistów jazzowych Montreux Jazz Festival 2004. Jej głos znakomicie sprawdza się we wszystkich odcieniach muzyki, a jej wokalne improwizacje są dowodem niezwykłej wręcz muzykalności i maestrii.

www.annaserafinska.com
JanuszYANINA Iwański

Gitarzysta, kontrabasista, kompozytor, aranżer, także autor tekstów piosenek i poeta. Od października 2003 na zaproszenie Marka Jackowskiego zostaje gitarzystą zespołu MAANAM.

www.yanina.art.pl
Wojciech Młynarski

Kompozytor i wykonawca piosenki autorskiej, satyryk, artysta kabaretowy, autor tekstów piosenek i librett, tłumacz. Debiutował na początku lat 60. w kabarecie studenckim Hybrydy. Od 1963 stale uczestniczył w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Od połowy lat 60. współpracował m.in. z kabaretem Dudek. W latach 60. pracował w telewizyjnej redakcji rozrywki. Na scenie teatru Ateneum zrealizował programy autorskie poświęcone wybitnym wykonawcom i twórcom piosenki artystycznej.

pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Młynarski
więcej