Edyta Bartosiewicz

Piosenkarka rockowa, kompozytorka oraz autorka tekstów. Zadebiutowała w 1990 w zespole oraz jako solistka. Wielokrotnie zdobywała prestiżowe nagrody takie jak: "Fryderyk", "Bursztynowy Słowik", "Play-Box". Najpopularniejsze utowy to: Jenny, Sen, Zegar, Szał.

www.edytabartosiewicz.pl
Kasia Kowalska

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Zadebiutowała w zespole Talking Pictures następnie towarzyszyła w nagraniach Human i Piersi oraz wokalistce Ewie Bem. w 1994 utworzyła zespół Evergreen, który pomógł jej w nagraniu pierwszego solowego albumu "Gemini". Wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami rynku muzycznego jak: "Fryderyk 94 i 95'","Superjedynki 2001 i 2005", MTV European Music Award 2001" i wielu innych.

www.kasiakowalska.pl
Marek Napiórkowski

Jeden z najbardziej wszechstronnych gitarzystów polskich. Nagrał ponad 70 płyt z różnymi wykonawcami. Prowadzi własny kwartet oraz jest współliderem zespołu Funky Groove. Poza działalnością koncertową Marek Napiórkowski prowadzi klasę gitary na najważniejszych warsztatach jazzowych w Polsce.

fusion.pl/mareknapiorkowski
REVOLUCJA

Zespół REVOLUCJA został założony w 2001 roku przez Jacka Dewódzkiego - wieloletniego wokalistę grupy Dżem. Jest to projekt muzyczny zrzeszający najlepsztch krakowskich muzyków młodego pokolenia. Kompozycje zespołu charakteryzują się ambitnym nowoczesnym brzemieniem i rozbudowanymi partiami wokalnymi.

www.revolucja.com
więcej