Małgorzata Walewska

Śpiewaczka, wybitna polska mezzosopranistk. W 1991 rozpoczęła współpracę z Teatrem Wielkim w Warszawie nastepnie w latach 1996 - 1998 występowała na deskach Wiedeńskiej Staatsoper, gdzie śpiewała u boku takich artystów jak: Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Simon Estes, Luis Lima, Bernhard Weikl, Thomas Hampson, Edita Gruberova. Ma na koncie występy w wielu teatrach operowych Europy i Stanów Zjednoczonych, oraz udziały w licznych festiwalach.


www.walewska.net
Edyta Bartosiewicz

Piosenkarka rockowa, kompozytorka oraz autorka tekstów. Zadebiutowała w 1990 w zespole oraz jako solistka. Wielokrotnie zdobywała prestiżowe nagrody takie jak: "Fryderyk", "Bursztynowy Słowik", "Play-Box". Najpopularniejsze utowy to: Jenny, Sen, Zegar, Szał.

www.edytabartosiewicz.pl
De Mono

Warszawska grupa rockowa powstała w 1987r. z aktualnym liderem Andrzejem Krzywym. 1989 roku zadubiutowali płytą "Kochać inaczej", który odniosł wielki sukces zdobywając wiele nagród i wyróżnień a tytułowy utwór stał się polskim klasykiem. Niejednokrotnie wyróżnieni prestizowymi nagrodami jak: "Fryderyk '94" czy "MTV European Music Award '94". Swoją muzykę komponowali również na potrzeby filmu i programów rozrywkowych.

www.demono.pl
Urszula Dudziak

Wokalistka jazzowa i kompozytorka. Jazzem zainteresowała się w czasach lcealnych. Śpiewała jazzowe standardy z amatorskimi zespołami z Zielonej Góry. W 1958 została solistką zespołu Krzysztofa Komedy. Uczestniczyła w najbardziej prestiżowych festiwalach jazzowych w Europie i USA, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy, obu Ameryk Azji.

www.krab.pl/info/dudziak.html
więcej