Wojciech Młynarski

Kompozytor i wykonawca piosenki autorskiej, satyryk, artysta kabaretowy, autor tekstów piosenek i librett, tłumacz. Debiutował na początku lat 60. w kabarecie studenckim Hybrydy. Od 1963 stale uczestniczył w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Od połowy lat 60. współpracował m.in. z kabaretem Dudek. W latach 60. pracował w telewizyjnej redakcji rozrywki. Na scenie teatru Ateneum zrealizował programy autorskie poświęcone wybitnym wykonawcom i twórcom piosenki artystycznej.

pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Młynarski
Włodek Pawlik

Ma w swoim dorobku 15 autorskich płyt, a jego album „Stabat Mater” uzyskał tytuł „Płyty Roku” (Jazzi Magazine). Jest lausreatem międzynarodowych konkursów jazzowych i kilkukrotnym zdobywcą tytułu „Muzyk Roku” (Jazzi Magazine). Najnowszy album "Anhelli" nagrany został wspólnie z Pawłem Pańtą i Cezarym Konradem.

wlodekpawlik.com
Marek Biliński

Jest jednym z najbardziej znanych polskich kompozytorów i
multi-instrumentalistów, wykorzystujących nowoczesne, elektroniczne instrumenty klawiszowe. Popularność na rodzimym rynku muzycznym zdobył bestsellerowym albumem "Ogród Króla Świtu" oraz wideoklipem "Ucieczka z Tropiku".

bilinski.pl
Marlena Drozdowska

Piosenkarka muzyki POP, której liczne przeboje gościły na listach w Polsce i za granicą. Debiutowała na Festiwalu w Opolu kultową dziś piosenką "Radość o poranku". Znana również z - Mydełka Fa i przebojów "Lata z radiem" takich jak "Bajadera plaża" czy "Blaszany księżyc". Przez wiele lat śpiewała w Europie Zachodniej i USA. Nagrała dziewięć płyt solowych, osiem we współpracy z innymi wykonawcami i zaśpiewała setki koncertów.

www.marlenadrozdowska.pl
więcej