Big Day

Olsztyński zespół rokowy, który zadebiutował w 1992. Muzykę i teksty zespołu można określić mianem przebojowego rocka nawiązującego do tradycji lat 60-tych, oraz gitarowej muzyki angielskiej z początku lat 90-tych. Jednak z czasem BIG DAY pokazał, że posiada własny, rozpoznawalny od pierwszych taktów styl - po prostu styl zespołu BIG DAY. Do dnia dzisiejszego sprzedali kilkaset tysięcy swoich płyt, zagrali ponad pół tysiąca koncertów na żywo zarówno w kraju jak i za granicą.

www.bigday.pl
Marysia Sadowska

Jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnego zespołu w jednej osobie. Jej zainteresowania muzyczne są bardzo wszechstronne i obejmują obszar od jazzu poprzez ambitny, inteligentny pop ,aż po nowoczesna muzykę klubową. Maria jest także reżyserem i autorką teledysków, wielu znanych wykonawców m.in. Renaty Przemyk, Edyty Gepert, Marcina Rozynka, Krzysztofa Kiliańskiego czy Michała Bajora

www.marysiasadowska.com
www.mariasadowska.com
Renata Dąbkowska

Wokalistka , autorka tekstów ,kompozytorka. Reprezentantka Polski w konkursie Eurowizja 98'. Głos zespołu Sixteen 97-98r. Ma na swoim koncie 9 płyt , w tym 2 solowe.

www.renatadabkowska.com.pl
Włodek Pawlik

Ma w swoim dorobku 15 autorskich płyt, a jego album „Stabat Mater” uzyskał tytuł „Płyty Roku” (Jazzi Magazine). Jest lausreatem międzynarodowych konkursów jazzowych i kilkukrotnym zdobywcą tytułu „Muzyk Roku” (Jazzi Magazine). Najnowszy album "Anhelli" nagrany został wspólnie z Pawłem Pańtą i Cezarym Konradem.

wlodekpawlik.com
więcej