Varius Manx

Zespół powstał w 1990 przez lidera Roberta Jansona oraz braci Michała i Pawła Marciniaków. Wraz z dołączeniem do zespołu Anity Lipnickiej w 1994 grupa znalazła się na szczytach list przebojów. Kilkukrotnie ich albumy przekraczały granicę 500 000 sprzedanych płyt. Varius Manx został również wyróżniony brylantową płytą za największą liczbę złotych i platynowych płyt.

www.variusmanx.pl
De Mono

Warszawska grupa rockowa powstała w 1987r. z aktualnym liderem Andrzejem Krzywym. 1989 roku zadubiutowali płytą "Kochać inaczej", który odniosł wielki sukces zdobywając wiele nagród i wyróżnień a tytułowy utwór stał się polskim klasykiem. Niejednokrotnie wyróżnieni prestizowymi nagrodami jak: "Fryderyk '94" czy "MTV European Music Award '94". Swoją muzykę komponowali również na potrzeby filmu i programów rozrywkowych.

www.demono.pl
JanuszYANINA Iwański

Gitarzysta, kontrabasista, kompozytor, aranżer, także autor tekstów piosenek i poeta. Od października 2003 na zaproszenie Marka Jackowskiego zostaje gitarzystą zespołu MAANAM.

www.yanina.art.pl
Krzysztof Sadowski

Pianista i organista jazzowy, kompozytor, pedagog, działacz na polu ochrony i krzewienia kultury muzycznej. Od 40 lat członek władz Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego oraz innych organizacji działających w kulturze. Od 1995 roku prezes PSJ i sekretarz STOART -największej organizacji ochrony praw pokrewnych w Polsce.

www.krzysztofsadowski.stoart.org.pl
więcej