Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”
ul. Pruszkowska 4d, 02 – 118 Warszawa
zatrudni :

Instruktora zespołu wokalnego Klubu Seniora „Miraż”

Osoby zainteresowane mogą uzyskać szczegółowe informacje
pod nr telefonu: 22 823 – 66 -97

Opis stanowiska:
• Prowadzenie zajęć muzycznych z zespołem wokalnym Klubu Seniora, akompaniament na pianinie,
• Prowadzenie prób zespołu 2 razy w tygodniu;
• Przygotowywanie repertuaru dla uczestników zajęć;
• Dbałość o właściwy rozwój wokalny członków Zespołu;
• Przygotowywanie i udział wraz z zespołem w koncertach, konkursach i innych imprezach;
• Możliwość prowadzenia własnych projektów kulturalnych.

Wymagania:
 Umiejętność gry na pianinie;
 Wykształcenie minimum średnie z dodatkowymi ukończonymi kursami lub szkołami o charakterze muzycznym;
• Doświadczenie w pracy z chórem;
• Umiejętność pracy z Seniorami;
• Umiejętności wokalne oraz znajomość zagadnień z zakresu emisji zbiorowej;
• Dyspozycyjność , samodzielność;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Umowę zlecenie;
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie;
• Pracę w przyjemnej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: dkrakowiec@wsmrakowiec.pl

Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Email:  dkrakowiec@wsmrakowiec.pl